Aşık Veysel Rekreasyon Alanında bulunan İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığına bağlı Buz Sporları Salonunda, 23 Nisan 2019 tarihinde 13.00 – 13.40 / 14.00 – 14.40 / 15.00 – 15.40 / 16.00 – 16.40 saatlerinde gerçekleştirilecek olan seanslarda, İlköğretim, Orta öğretim ve Lise öğrencilerine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hediyesi olarak, buz sporlarını tanıtma ve sevdirme amaçlı ücretsiz buz pateni etkinliği planlanmıştır.

Her seans, buz pisti kapasitesi dikkate alınarak 150’şer öğrenci ile sınırlandırılmış olup herhangi bir rezervasyon yapılmamaktadır. Tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz 1’er seans ücretsiz buz pateni yapma şansına sahip olacaklardır.

Seanslardan yararlanmak için her çocuğun Buz Sporları Salonunda önceden oluşturulmuş olan Muvafakat ve Taahhütname kartlarının yanında olması gerekmektedir. Tesisimize ilk defa gelecek olanların, velileri ile birlikte (Anne veya Baba) gelerek Muvafakatname formlarını doldurup giriş kartı edinmeleri gerekmektedir. Anne veya baba muvafakatı olmayan öğrenciler buz pistine alınamayacaktır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak siz değerli öğrencilerimizi ve velilerimizi Buz Sporları Salonunda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.